Sales manager and sales processes support

Škoda Auto
Mladá Boleslav
Stáž
6. 11. 2019

Popis pozice

  • Podpora při přípravě sales prezentací a podkladů pro importéry i management
  • Práce v sales programech, komunikace s importéry
  • Příprava analýz konkurence
  • Analýza trendu na trhu
  • Podpora při plánování produkce
  • Analýza sales performance
  • Podpora rozvoje dealerské sítě

Požadujeme

  • Prezenční studium VŠ – ekonomie, technika
  • Znalost AJ – úroveň B2
  • Uživatelská znalost MS Office – Outlook, Excel a Powerpoint na pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Odměna 120-180 Kč/ hod (dle stupně studia); Navýšení odměny při zpracování závěrečné práce
  • Možnost účasti na Student Talent Pool
  • Dotované stravování,
  • flexibilní pracovní doba
  • Možnost vyzkoušet si práci s týmem zkušených odborníků

Kontakt:

Martina Ramharterová
martina.Ramharterova.rychetska@skodaauto.cz

Jak se přihlásit
Na webu ŠKODA Kariéra ZDE