Softwarový analytik

SCIA CZ s.r.o.
Brno
Placená studentská stáž
23. 4. 2021

Popis pozice

SCIA je významná zahraniční společnost se zaměřením na vývoj programového systému Scia Engineer používaného pro projektování stavebních konstrukcí. Nejvíce se Scia Engineer používá na návrh betonových a ocelových konstrukcí a na statické a dynamické výpočty pomocí metody konečných prvků (MKP).
Mezi studenty posledních ročníků fakulty stavební hledáme nyní nového kolegu na placenou stáž.

Co bude vaším hlavním úkolem:

  • analýza reportovaných chyb
  • návrh optimální implentace nově vyvíjených funkcí programu (UI, logiky ovládání, algoritmů výpočtů, atd.)
  • testování vyvíjených funkcí
  • vytváření a analýza výsledků automatických testů
  • reportování chyb a námětů na zlepšení
  • úzká spolupráce s programátory

Požadujeme

  • VŠ – stavebního směru poslední ročník magisterského studia
  • dobré znalosti v oboru statika nosných konstrukcí
  • zkušenosti a praxe na pozici projektant/statik výhodou
  • znalost práce s programy používanými při projektování (např. Scia Engineer/ESA/Nexis, popř. AutoCad)
  • analytické myšlení
  • komunikativnost a dobré prezentační schopnosti
  • schopnost práce v týmu
  • aktivní znalost AJ
  • grafické dovednosti výhodou
  • znalost programování výhodou
  • pracoviště Brno

Nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • stáž na 20 hod týdně po dobu šesti měsíců
  • v případě vzájemné spokojenosti po ukončení vašeho studia práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost seberealizace
  • nástup dle dohody

V případě vašeho zájmu kontaktuje Dagmar Královou – d.kralova@scia.net, tel. 603 289 700.