Stáž na oddělení Continuous Process Improvement

CommScope Czech Republic s.r.o.
Brno - Slatina
Stáž
4. 3. 2021

Popis pozice

Pro CommScope platí heslo: Jsme jedna síť, jsme CommScope, a toho se taky držíme a pomáháme světu komunikovat. Jsme světovým lídrem ve výrobě wifi routerů, optických kabelů, antén a satelitů a v současném online světě zaznamenáváme boom.

Koho hledáme?

  • Studenta/studentku vysoké školy – oboru průmyslového inženýrství , kteří se věnují Lean nástrojům a chtějí nastartovat svou kariéru v oblasti procestního inženýrství, výrobní kvality a telekomunikací
  • Zná Lean nástroje a pojmy jako Kaizen, 5S, SMED, VSM
  • Někoho, kdo rád spojí své teoretické znalosti s praxí ve výrobním prostředí a projde si kolečko po výrobních divizích a bude podporou pro naše procesní inženýry a kvaliťáky
  • Samostatného a zodpovědného člověka, co se chce něco naučit, nebojí se práce a nových výzev
  • Domluví se trochu anglicky a porozumí tak technické dokumentaci

Co Tě u nás čeká?

  • Kaizen workshopy, aplikace Lean nástrojů do praxe
  • Podpora kolegů – procesních inženýrů a kvaliťáků a pomoc s nastavením výrobních procesů na jednotlivých výrobních divizí (neočekávaje non-stop kancelářskou práci, počítej s tím, že budeš hodně času v terénu, tedy ve výrobě a sledovat to, aby výrobní linky fungovaly jak mají)
  • Nabídneme ti možnost napsat si u nás diplomku nebo bakalářku, což může být pro tebe velké plus, pustíme tě opravdu k příjemným výzvám a podpoříme tě

A co za to?

  • Práci na zkrácený úvazek – bude to na vzájemné dohodě, víme, že studuješ, takže přizpůsobíme tvému rozvrhu a časovým možnostem
  • Certifikaci Orange popr. Green Belt – kterou jen tak někde nezískáš
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zkušenosti z výrobního prostředí a z mezinárodní firmy, která má budoucnost
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost napsat si diplomku, bakalářku nebo jiný projekt

Co Ty na to? Myslíš, že si plácneme? Pokud ANO, neváhej poslat svůj životopis na email: Iveta.Janakova@commscope.com.