Stáž na oddělení Mechanical Engineering

CommScope Czech Republic s.r.o.
Brno - Slatina
Stáž
4. 3. 2021

Popis pozice

Pro CommScope platí heslo: Jsme jedna síť, jsme CommScope, a toho se taky držíme. Pomáháme světu komunikovat. Jsme světovým lídrem ve výrobě wifi routerů, optických kabelů, antén a satelitů a v současném online světě zaznamenáváme boom.

Koho hledáme?

  • Studenta/studentku vysoké školy – obor strojírenství, kteří chtějí nastartovat svou kariéru v oblasti procestního inženýrství, výrobní kvality
  • Někoho kdo rád spojí své teoretické znalosti s praxí ve výrobním prostředí a bude podporou pro naše globální projekty
  • Samostatného a zodpovědného člověka, co se chce něco naučit, nebojí se práce a nových výzev
  • Domluví se trochu anglicky a porozumí tak technické dokumentaci
  • Studuje technický obor či příbuzný obor

Co Tě u nás čeká?

  • Podpora kolegů – procesních inženýrů a kvalitáku a pomoc s nastavením výrobních procesů na jednotlivých výrobních divizí (neočekávaj non-stop kancelářskou práci, počítej s tím, že budeš hodně času v terénu, tedy ve výrobě a sledovat to, aby výrobní linky fungovaly jak mají)
  • Nabídneme ti možnost napsat si u nás diplomku nebo bakalářku z prostředí výroby,
  • Budeš se podílet např. na těchto činnostech: měření výrobních časů, přípravě výrobní dokumentace, vzorkování, návrhu zlepšování procesů pomocí Lean nástrojů

A co za to?

  • Práci na zkrácený úvazek – bude to na vzájemné dohodě, víme, že studuješ, takže přizpůsobíme tvému rozvrhu a časovým možnostem
  • Zajímavé finanční oddělení
  • Zkušenosti z výrobního prostředí a mezinárodní firmy, která má budoucnost
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost napsat si diplomku, bakalářku nebo jiný projekt

Co Ty na to? Myslíš, že si plácneme? Pokud ANO, neváhej poslat svůj životopis na email: Iveta.Janakova@commscope.com.