Stáž pro studenty na oddělení kvality

Resideo
Brno-Slatina, Tuřanka 96 (přímo v závodě)
Placená stáž
29. 1. 2021

Popis pozice

V týmu zaměřeném na zákaznickou kvalitu firma nabízí odbornou stáž pro studenta technického oboru. Hlavním zaměřením stáže bude analýza reklamací, kontrola produktů (elektronické desky do kotlů, řídící panely a jednotky, termostaty), hledání závad a jejich reportování.

Hlavní aktivity během stáže:

  • provádění analýz produktů v rámci zákaznických reklamací
  • spolupráce s technikem kvality
  • provádění měření
  • analýza a ověřování vykazovaných chyb
  • zadávání výsledků práce do systému, práce s daty

Požadujeme

Ideální stážista:

  • studuje bakalářský nebo navazující program na technicky zaměřené univerzitě – ideálně elektro
  • orientuje se v oboru elektrotechniky
  • směřuje svoji budoucí kariéru v této oblasti
  • má zájem o obor kvality
  • má znalost angličtiny alespoň na úrovní B2

Oceníme:

  • ochotu spolupracovat během školního roku (10-20 hodin týdně)
  • zájem učit se novým věcem a pracovat v týmu
  • samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu vývojářů ve firmě, která je špičkou ve svém oboru
  • práci v nových laboratořích, vybavených nejmodernější měřicí technikou
  • možnost získání praxe v elektronickém průmyslu
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu se prosím přihlaste přes naše kariérní stránky nebo kontaktujte:

Zuzana Cvrčková
zuzana.cvrckova@resideo.com