stáž v mezinárodní společnosti – obor finance/DPH tým

Resideo
Brno - Slatina
stáž
4. 2. 2020

Do našeho týmu hledáme šikovné a pracovité studenty, kteří chtějí během studia získat zkušenosti z finančního oddělení nadnárodní společnosti Resideo v Brně.

Přivítá Vás mladý a dynamický kolektiv v pohodovém prostředí výrobního závodu se sídlem Brno-Slatina.

Popis pozice

  • Na stahování reportů a zpracování položek v systému SAP
  • Na administrativní výpomoci všeho druhu (vyhledávání dokumentů, nahravaní reportů, pomoc při zpracování reportů v Excelu atd.)
  • Na mapování procesu reportování DPH v celé Evropě
  • Na účasti při pracovních poradách týmu; probírání důležitých informací k jednotlivých částí pracovního procesu

Požadujeme

  • Uživatelská znalost MS Office
  • Analytické myšlení a samostatnost
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Týmového hráče
  • AJ je podmínkou

Nabízíme

  • Možnost uznání praxe v rámci studia
  • V budoucnu možnost navázaní stálé spolupráce formou placené brigády
  • Získání povědomí o fungování procesů a firemní kultury v nadnárodní společnosti

Co Vás čeká?

  • Vstupní pohovor, na kterém nám řeknete něco o sobě a my na oplátku Vám sdělíme něco o společnosti Resideo
  • Po úspěšném zdolání výběrového řízení Vám zajistíme školení o bezpečnosti práce v naší firmě, čímž odstartujete svoji cestu v získávání znalostí v oboru financí
  • Domluva na docházce je individuální dle Vašich studijních potřeb (upřednostňujeme uchazeče s pravidelnou docházkou a aktivním přístupem pro věc)
  • Neplacená stáž v délce 150 hodin
  • Placené obědy a nápoje po dobu Vaší praxe
  • Přátelský kolektiv

Contact person: Andrea Sebestova

Contact: andrea.sebestova@resideo.com

Team: Finance – DPH tym