Stáž ve vývojovém oddělení

Advantech Czech s.r.o.
Brno NEBO Ústí nad Orlicí
Placená stáž
11. 2. 2021

Popis pozice

Jako Stážista Vývojového oddělení budete mít možnost komplexně si osahat oblast testování v naší společnosti nebo se i dostat k jiným oblastem, které mohou zahrnovat tvorbu aplikací v Pythonu nebo C#. Budete se tím podílet na vývoji celulárních routerů, jejich softwarového vybavení a serverového řešení pro jejich vzdálenou správu.

Náplň práce:

Možnost zaměřit se na oblast, která Vám bude nejbližší:

  • testovat elektrické, mechanické a environmentální vlastnosti vyvíjených routerů, dle lokálních i mezinárodních norem, v lokálních a externích laboratořích
  • sestavovat testovací systémy třeba s desítkami vzájemně propojených routerů a jiných zařízení
  • navrhovat a tvořit testovací přípravky
  • tvořit a upravovat testovací skripty v jazyce Python pro automatizované testování routerů nebo serverové aplikace, přitom využívat testovací framework Selenium
  • manuálně testovat routery a servervou aplikaci tam, kde ještě nikdo automatizaci neprovedl – nebo to testování sám zautomatizovat

Popřípadě je možnost sáhnout do úplně jiné oblasti:

  • tvořit a upravovat aplikace v C, JavaScriptu, Pythonu nebo C#
  • udržovat a rozšiřovat popisy routerů ve formátu JSON, používat k tomu různé nástroje, případně si je sám vytvořit nebo naprogramovat

Požadujeme

  • základní znalosti programování nebo návrhu elektroniky
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme

  • Spolupracovat se zkušenými programátory, elektroniky, testery a projektovými vedoucími v Brně na adrese Lidická 26 nebo v Ústí nad Orlicí-Kerhartice na adrese Sokolská 71. Výběr místa pracoviště necháme na Vaší volbě.
  • Práci v parádním kolektivu, ve stále se rozvíjející oblasti, do které můžete i Vy sami zasáhnout

Doplňující informace:

  • finanční ohodnocení: 170-175 Kč/h
  • budete pracovat na Dohodu o provedení práce v průměru dva až tři dny týdně (10-20 hodin v průměru), dle Vašich možností

Kontakt:
Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě prosím prostřednictvím mailu: anna.martincova@advantech.cz nebo přímo na čísle +420 605 454 225.