Stážista – Digitalizace laboratoří

Honeywell
Olomouc
Stáž/Brigáda
12. 10. 2022

Jak bude Vaše práce vypadat?

Stanete se součástí týmu, pro plánování a integraci digitalizace laboratoří. Budete komunikovat s dodavateli a kolegy v anglickém jazyku a získáte zkušenosti s připojováním vybraných laboratorních zařízení na stávající IT infrastrukturu.

Popis pozice:

  • Zmapování procesních a datových toků
  • Plán a příprava integrace a digitalizace laboratoří
  • Komunikace s dodavateli v AJ
  • Připojení vybraných laboratorních zařízení na stávající IT infrastrukturu
  • Síťové propojení
  • Příprava napojení PC/PLC-PLC, Kepware a vnitřní PCN síť
  • Komunikace s kolegy z jiných poboček (USA, Asie)
  • Příprava SQL tabulek
  • Příprava automatického sběru dat a záznam do databázových struktur
  • Návrhy a příprava uživatelských náhledů na sbíraná data do MES platformy Ignition, ThingWorx (Python, JavaScript)
  • Integrace s existujícími databázemi (AI/ML pro TBC analýzu, LIMS, FC pro SPC)

Požadujeme:

  • Zájem o průmyslové inženýrství (automatizace, digitalizace – IIoT, AI/ML aplikace)
  • Touha měnit zaběhnuté postupy
  • Nadšení z učení se novým věcem
  • Schopnost analyzovat situaci a nacházet řešení
  • Angličtina – schopnost se domluvit a vysvětlit (verbální komunikace, psaná)
  • Možnost být alespoň 1 den v týdnu osobně ve firmě
  • Schopnost spolupráce v projektovém týmu
  • MS Office 365 základní nástroje

Oceňujeme:

  • Zkušenost s programováním PLC
  • Orientace v síťové architektuře, zásadách kyberbezpečnosti, SQL
  • Programování v Python, JavaScript
  • MES platformy: Thingworx, Ignition

Nabízíme:

  • Dohoda o pracovní činnosti (DPČ) do 20 hod týdně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Kombinace práce z domu / práce ve firmě
  • Spolupráce na aktivních a plánovaných projektech

Jestli je tohle pozice pro Vás, rádi o Vás uslyšíme!

Přihlaste se nyní.

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů