Stážista na oddělení Engineering

SMC Industrial Automation CZ s.r.o.
Brno
Stáž/brigáda
8. 9. 2022

Oddělení engineeringu v Brně hledá brigádníka se zájmem o průmyslovou automatizaci.

O nás

Naši zákazníci jsou špičkové firmy právě z oboru průmyslové automatizace, integrátoři a stavitelé strojů a také koncoví uživatelé z celého spektra průmyslové výroby od automobilového či polovodičového průmyslu až k potravinářství a dřevozpracovatelskému průmyslu.

Popis pozice:

Chcete mít možnost podívat se do světa Engineeringu, získat znalosti o produktech a řešení pro průmyslovou automatizaci?

U nás v SMC se můžete stát na chvíli součástí mezinárodního týmu a pracovat na skutečných projektech.

Požadujeme:

Hledáme především týmového hráče a člověka, který je ochotný se neustále vzdělávat a doslova nasávat nové informace. Náš ideální kandidát má minimálně bakalářské vzdělání v oblasti strojírenství, elektroengineeringu, automatizace. Dále dobře komunikuje v angličtině, je časově flexibilní a má smysl pro zodpovědnost. Znalost pneumatických a elektropneumatických systémů výhodou.

Přidejte se k nám!

Nabízíme:

Odměnou Vám budou pracovní zkušenosti z firmy, která je globálním leaderem na trhu, velmi dobré reference do životopisu a hlavně nové znalosti.

U nás se nudit rozhodně nebudete!

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz