Stážista pro marketingový výzkum v zemědělství

Kynetec Czech s.r.o.
Brno
Placená stáž
29. 4. 2021

Popis pozice

Zajímá Vás zemědělství či marketingový průzkum a chcete zužitkovat své vědomosti? Chcete získat zkušenosti a vyzkoušet si zodpovědnost profesionální práce v průzkumu trhu? Chcete pracovat s profesionály ve svém oboru a uplatnit výborné komunikační schopnosti?

Přidejte se k nám!
Firma Kynetec je světovým lídrem v marketingovém výzkumu pro zemědělské a veterinární trhy. Našim klientům poskytujeme informace jak o vývoji na trzích s přípravky na ochranu rostlin, tak o trzích s osivem, hnojivy a zemědělskou technikou. Každý rok provádíme více než 500 zakázkových projektů na míru a 75 hlavních panelových průzkumů ve více než 80 zemích po celém světě. Získané informace poté transformujeme do marketingových řešení našich klientů.

Požadujeme

  • Skvělé ovládání českého jazyka
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Uživatelská znalost balíčku programů MS Office
  • Docházka v průběhu stáže min. 30 hod týdně
  • Výhodou je studium zaměřené na zemědělství, marketing nebo sociální či marketingový výzkum

Nabízíme

  • Tříměsíční placenou stáž (1⁄2 června – 1⁄2 září)
  • Cenné zkušenosti z reálného prostředí – budete se přímo účastnit všech fází marketingového výzkumu:
    • Zjistíte, jakým způsobem se organizuje sběr a analýza dat a jak poté předáváme získané informace našim klientům.
    • Naučíte se, jak efektivně strukturovat a pracovat s výsledky našich výzkumů, aby ze zdánlivě nesouvisejících dat vzniklo doporučení pro marketingovou strategii.
    • Uplatníte rovněž svoje komunikační schopnosti při telefonickém i osobním jednání s respondenty, tazateli i s týmem operátorů v call-centru. Vyzkoušíte si práci ve středně velkém týmu a co všechno obnáší příprava klíčových projektů sezóny

Využijte skvělou příležitost pro uplatnění dosavadních zkušeností či získání nových!
Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na jana.michalenkova@kynetec.com.