Stážista pro mosty a inženýrské konstrukce

DIPONT s.r.o.
Ústí nad Labem
Stáž
před týdnem

Popis pozice

Naše projekční kancelář, která je na trhu více než 10 let, nabízí odbornou stáž pro studenta fakulty stavební nejlépe v oboru konstrukce a dopravní stavby se specializací na mosty a inženýrské konstrukce. Orientujeme se především na tvorbu projektové dokumentace mostních konstrukcí, s nimiž je úzce provázána i potřeba specialistů z oboru silnic, železnic či geotechniky. Zpracováváme projektové dokumentace ve všech stupních pro Správu železnic s.o., Ředitelství silnic a dálnic ČR, Krajské správy a údržby silnic, Městské a Obecní úřady a taky realizační dokumentace pro zhotovitele stavby.

Náplň práce:

  • zejména projektování v oboru dopravnách staveb v programu Auto CAD.
  • práce v týmu
  • koordinace projekčních prací se specialisty z jiných oborů

Požadujeme

  • student VŠ od 3. ročníku studia (nejlépe obor konstrukce a dopravní stavby)
  • základní znalost programu Auto CAD, Microsoft Office (statické programy SCIA Engineer a GEO5 výhodou)
  • oceníme ochotu pracovat i během školního roku (DPP, částečný úvazek)
  • znalost AJ výhodou
  • aktivita, zaujetí pro práci, spolehlivost, odpovědnost, schopnost naslouchat, pracovat v týmu

Nabízíme

  • stabilizovaný a vstřícný tým spolupracovníků
  • zaučení v grafických a výpočetních programech
  • vzdělávání v oboru
  • odborné exkurze
  • možnost konzultace bakalářských a diplomových prací
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:
Ing. Marta Nováková
737 887 812
novakova@dipont.cz