Stážista/Stážistka Finančního týmu

Evropské hodnoty z.s.
Online /Praha
Neplacená stáž
30. 3. 2021

Popis pozice

  • Spolupráce na běžné finanční administrativě pod vedením Finančního manažera a Koordinátorky finančních procesů
  • Podíl na přípravě, administraci a podávání grantových žádostí
  • Systematický monitoring grantových příležitostí
  • Podíl na kontrole finančních závazků a finanční reporting vůči donorům organizace

Požadujeme

  • Studium minimálně bakalářského stupně ekonomického oboru, nebo doložitelné zkušenosti s finanční a projektovou administrativou při studiu jiných oborů
  • Výbornou znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • Efektivní znalost MS Excel a Word
  • Zkušenost s podáváním grantových žádostí výhodou
  • Časovou flexibilitu – 15 hodin týdně (dle dohody)

Nabízíme

  • Čtyřměsíční neplacenou stáž vhodnou pro studenta/studentku bakalářského či magisterského studia
  • Osvojení znalostí a praktických zkušeností z finanční a fundraisingové činnosti nevládní organizace pod odborným vedením Finančního manažera
  • Práci v dynamickém a přátelském mezinárodním týmu silné nevládní organizace
  • Možnost až 100% spolupráce na online bázi, ale i pracovní místo v kanceláři v historickém centru Prahy
  • Poskytnutí referencí pro studijní a kariérní účely
  • Možnost účasti na interních akcích Centra

ČASOVÝ HARMONOGRAM:
Termín odevzdání přihlášek: 7. 4. 2021
Oznámení výsledků 1. kola: 8. 4. 2021
Pohovory s vybranými uchazeči: 12. – 13. 4. 2021 (video call)
Předpokládaný začátek spolupráce: 15. 4. 2021 (nebo dle domluvy)

Kontaktní osoba:
Klára Veverka
Zástupkyně ředitele pro provozní řízení
klara.veverka@europeanvalues.cz

Více informací zde: https://europeanvalues.cz/en/join-us/staz-financni-tym/