Studentská praxe v oblasti projektového řízení (Construction & Real Estate)

Drees & Sommer
Praha
Stáž
19. 8. 2022

O nás

Zajímají vás špičkové moderní budovy a portfolia nemovitostí? Nás ano a usilujeme o to, abychom tvořili změny ve světě nemovitostí, nikoliv na ně pouze reagovali!

Drees & Sommer je předním partnerem pro plánování, projektování a výstavbu stavebních a realitních projektů. Více než 4 500 zaměstnanců ve 51 zemích vyvíjí řešení, která jsou udržitelná, ekologická, ekonomická, digitální a zaměřená na potřeby našich globálních klientů.

Expandujeme na mezinárodní úrovni a zveme vás, abyste s námi sdíleli nápady a slavili úspěch.

Popis pozice:

  • Podporovat tým projektového managementu při kontrole a revizi nákladů a harmonogramů našich projektů
  • Úzce spolupracovat s projektovým manažerem
  • Pracovat na analýzách konkurence a trhu pro různá odvětví
  • Vytvářet zprávy a přehledy z rozpočtu
  • Pracovat na akvizičních a prezentačních dokumentech

Požadujeme:

  • V současné době studujete bakalářský/magisterský obor v oblasti správy nemovitostí, stavebního nebo průmyslového inženýrství nebo příbuzných oborů s úspěšně ukončeným alespoň prvním semestrem
  • Plynulá čeština a angličtina. Němčina by byla výhodou.
  • Dobrá znalost práce s MS Office
  • Silné analytické schopnosti a orientace na řešení

Nabízíme:

  • Mezinárodní prostředí
  • Drees & Sommer Academy pro školení a rozvoj
  • Příležitost podílet se na globálních projektech
  • Flexibilní pracovní doba
  • Individuální plán rozvoje
  • Možnosti mobilní práce
  • Moderní pracovní prostory a vybavení
  • Employee Assistance Program
  • Podpora sportovních a zdravotních aktivit

Inzerující zaměstnavatel je zpracovatelem osobních údajů uchazeče dle svých zásad zpracování osobních údajů. Kariérní centrum VUT nikterak nezpracovává osobní údaje uchazečů