Traineeship Hartmann RICO

HARTMANN – RICO a.s.
Brno/Veverská Bítýška
Traineeship/Stáž
10. 6. 2022

Jsme mladý tým šikovných vývojářů, kteří k sobě hledají parťáka. Někoho, kdo se chce učit novým věcem a získat praxi na reálných, smysluplných, mezinárodních projektech. Budeme rádi, když i ty k nám do týmu přineseš nové informace a techniky. Určitě s sebou ale vezmi dobrou náladu a pozitivní přístup. Řada z nás si ještě pamatuje, jak je na začátku profesní kariéry těžké prorazit, a tak jsme rádi, že ti můžeme tuto možnost nabídnout. Pokud máš rád technologie, zajímáš se o programování a jsi student nebo jsi právě svá studia ukončil, rádi se seznámíme.

Tvoje role v týmu

,,V našem týmu se potkáš s řadou menších i větších aplikací postavených na technologii Adobe Experience Manager. Na nich budeš mít možnost seznámit se s nejčastějšími vrstvami komplexních aplikací, od persistentní až po UI. Přemýšlíme dnes a denně nad tím, jak udělat naše programy ještě přívětivější a efektivnější. Ty se tak s námi budeš podílet na celém vývojovém cyklu. Počítej ovšem s tím, že to bude nejenom zajímavá práce, ale i spousta nových věcí k nastudování a osvojení si. Odměnou jsou pro nás smysluplné aplikace opravdu sloužící lidem, a navíc práce v týmu, který tím skutečně žije. Získáš u nás rozhled. Budeš se učit od kolegů, dostaneš k ruce mentora a porosteš i osobnostně. Když už něco ovládneš, umožníme ti samostatnou práci na projektu.“

Tomáš Klapal, Digital Technology Manager

Co je pro nás důležité

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Máš čerstvě dokončené středoškolské nebo vysokoškolské studium nebo tě to čeká letos. Ideálně v oblasti informačních technologií.
 • Máš zkušenosti s programováním, alespoň v komplexnějších školních projektech.
 • Máš zájem o programování v Java SE, EE či Spring.
 • Máš zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Na co se u nás můžeš těšit

Nástupní plat podle zkušeností a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.

 • 5 týdnů dovolené.
 • iPhone a laptop k soukromým účelům.
 • Benefit kartu nabitou na 4000 Kč každý rok.
 • Online lékařské poradenství Ulékaře.cz.
 • Příspěvek na penzijní připojištění, stravní paušál, Multisportku
 • Výrobky HARTMANN a Kneipp s výraznou slevou.

Kontakt

Pro začátek se těšíme na Tvůj životopis. Další detaily, které Tě možná zajímají, Ti ráda zodpovím při případném osobním setkání.

Denisa Maštálková
Recruiter
+420 724 671 172
denisa.mastalkova@hartmann.info

 

NAVAŽTE SPOLUPRÁCI S VUT

Máte zájem stát se partnerem VUT? Chcete našim studentům nabídnout pracovní příležitost? Kontaktujte nás pro více informací kariera@vut.cz