Tvorba životopisu

Další z poskytovaných služeb pro studenty VUT je možnost využívání nástroje na tvorbu personalizovaných životopisů, motivačních dopisů a webových stránek – Kickresume.

A co Kickresume všechno umí? Nabízí výběr z více jak 50 přizpůsobitelných designů životopisu, a umožňuje tak během chvilky vytvořit personalizovaný životopis. Kromě toho také nabízí vzory životopisů, kde se můžete inspirovat životopisy a dopisy od lidí, kteří se zaměstnali v top světových firmách. Umožňuje vytvořit motivační dopis, který bude vzhledově sedět k životopisu. Chcete si založit web na jedno kliknutí, ať Vás budoucí zaměstnavatel snáze najde? Není problém! Tohle Kickresume taky umí. Stejně tak se dozvíte, na jakou práci se nejvíce hodíte, stačí si k tomu zahrát pár her.

Design je kompatibilní s ATS. Vaše údaje jsou s Kickresume v bezpečí. Dodržování GDPR je samozřejmostí. Jako bonus platforma nabízí tvorbu životopisů ve všech světových jazycích – anglicky, mandarínsky nebo arabsky? Bez problému… A pokud už máte LinkedIn a nechcete dělat tu samou věc dvakrát, jednoduše si importujte svůj LinkedIn profil a Kickresume se postará o všechno ostatní. Možnost jazykové korektury už je pak jen třešničkou na dortu.

V číslech:
300,000+ spokojených uživatelů
60% vyšší šance se zaměstnat
25 dní jako průměrný čas k získání nové práce

kickresume
600x400